TSO

DOJEDZIEMYWSZĘDZIE

TSO TRUCK SERVICE OLSZTYN to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży pojazdów ciężarowych. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i terminowość dostaw oferowanych produktów i usług. Zawsze dbamy o 100% satysfakcję naszych klientów i jesteśmy obdarzani ich pełnym zaufaniem.

Oferujemy również części zamienne , serwis i pełna diagnostykę wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep. Wykonujemy przeglądy oraz naprawy gwarancyjne w pełnym zakresie. Współpracujemy na zasadach autoryzacji z partnerami polskimi i zagranicznymi: BPW, SAF, JOST, GROENEVELD, TRUMA, G+F , HYVA, MAGYAR. W razie potrzeby obsługujemy samochody ciężarowe przez 24h, 7 dni w tygodniu. Dysponujemy także specjalistycznymi pojazdami ratownictwa drogowego zapewniając usługi całodobowej pomocy drogowej.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

 

W Marcu 2015 roku firma TSO Truck Service Olsztyn Sp.z.o.o zakończyła realizację projektu ,,WZROST KONKURENCYJNOŚCI TSO TRUCK SERVICE OLSZTYN Sp.z.o.o POPRZEZ NABYCIE POJAZDÓW POMOCY DROGOWEJ’’ w ramach Regionalnego Programu Narodowa Strategia Spójności współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego - Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu 1 712 880,00 PLN Wartość dofinansowania 702,000 PLN".

 ZAPYTANIE OFERTOWE

Wzrost Konkurencyjności TSO Truck Service Olsztyn Sp. z o.o. poprzez nabycie pojazdów pomocy drogowej

Opis Projektu - przedmiot Projektu

ZAUFAJSPECJALISTOM

Mapa dojazdu

Design by KMProjekt.pl